Я замовляла набори шкарпеток та купувала плед в магазині. Мені дуже подобається якість, та орнаменти. Такі товари можна використовувати і як подарунок і просто для свого настрою.
Придбав 3 пари шкарпеток "Ти- Космос". Прийшли моментально. Дякую за оперативність, обов'язково буду до вас звертатись! Слава Україні! Мирного неба та тепла!!!