Замовляла фотоальбом з білими листами, стікери та кутики. Дуже задоволена якістю. Сторінки альбома товсті, тож написи не передаються на протилежну сторону. Стікери теж супер. Окреме дякую, дівчинці, яка приймала замовлення.
Все прекрасно. Мене піджимали терміни, була вирогідність, що замовлення не встигне прийти, але прекрасна команда відправила раніше запланованого і все вдалось! Дякую за сервіс. Ну а чохол Київ просто неймовірний, забрала за кордон хизуватись)))
Прекрасне обслуговування❤️ Замовила за день до Великодня(субота), повідомили що відправлять у понеділок, і це норм, бо ж свята і вихідні Але вже в неділю зранку бачу, що їде до мене і в обід приїхала в поштомат Дуже дякую😍🫶🏻 Сподіваюсь вас не заставили це робити😁