Мені подобається цей посуд. Нещодавно замовляла чашку з котиком для доньки. Це вже не перше замовлення. Вдома вже є різні тарілки з котиком, тарілки з мопсом. Гарні, зручні, цікаві. Дякую 🥰🥰🥰
Ну такі ж круті В цей же день відправили посилочку, доставили безкоштовно, ще ц і знижки такі чудові в великі))) залишилась в дуже класних емоціях від сервісу( знайшла випадково по рекламі в інста) Дякую дуууже Вам))))
Брала хустинку на подарунок. Дуже красива хустинка - і за якістю, і за дизайном. Подруга в захваті!! Навіть хотіла в рамку оформити як картину для декору!