Продукція (щоденник вдячності та альбом до 1 року життя) дуже сподобалася та здивувала своєю якістю! Вживу все виглядає навіть краще ніж на фото! Буду замовляти ще!
доставка відбулась швидко. на вигляд все дуже якісно. ще не носили-тому не скажу про результат після прання чи носки) є побажання до магазину-вчасно оновлювати інформацію, бо не все що обираєш є по факту