Все було чудово, прийшло швидко. Все гарно було упаковано, ніби і справді ведеш детективну справу, взяла в якість подарунку для подругу, їй дуже сподобалось.
Хотіла висловити безмежну подяку магазину. Все круто запакували і швидко відправили. Посилку одразу сплатила, але забрати вже і не думала, бо були особисті проблеми, не до пошт. Дівчата розумниці, телефонували, щоб запитати про кошти, хвилювалися, пропонували подовжити термін зберігання. Не всі магазини будуть перейматися за твої кошти, бо це бізнес. А тут переймалися, посилку вже забрала і задоволена отриманим!
Чудова гра. Дуже допомагає порефлексувати в кінці дня і подумати про теми, які важливі для створення особистості, але не завжди виходить в рутинні життя
Домалювала вже 4-ту картину, придбану в Orner :) Скоро розпочну нову. Подобається, що тут класний сервіс і якісний асортимент (окрім картин, купувала ще блокноти, наліпки та всілякі інші штучки на подарунки). Окреме дякую відділу по роботі з клієнтами ♥, які відповідають на всі запитання та пропонують дуже клієнтоорієнтовані рішення. Є відчуття ніби ти не просто випадковий перехожий, який заніс гроші в компанію, а цінний клієнт, і це приємно :)