Маю блакитний плед Дерево життя. Це наразі найдорожчий плед такого розміру в моєму домі, але як на мене він того вартий. Такої якості я ще не зустрічала, він наче двошаровий. Плед важкенький і наче "обіймає" тіло під ним. Не на останньому місці естетичний момент, такий плед хочеться тримати на видному місці вдома, самій глядіти і всім показувати.
Мені подобається цей посуд. Нещодавно замовляла чашку з котиком для доньки. Це вже не перше замовлення. Вдома вже є різні тарілки з котиком, тарілки з мопсом. Гарні, зручні, цікаві. Дякую 🥰🥰🥰
Дякую за подарунок батькам на річницю. Якість, пакування і увага до деталей на вищому рівні. Однозначно, рекомендація до придбання і буду приглядатися щось на наступний раз)