Така задоволена я ще не була😍😍😍.Замовила картину по номерах,зі мною одразу ж зв'язалася дуже приємна дівчинка,уточнила замовлення.Відправили в той же день,на слідуючий день посилка була вже в мене 😍😍😍Але найбільше вразило пакування з фразою"Обережно в середині красиве"ДЯКУЮ ВАМ ЗА ЦЕ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Замовляла алмазну мозаїку на подарунок бабусі) Вона залишилася дуже задоволена! Сказала, що обовʼязково будемо замовляти ще)) дякую за швидку доставку!)
Дуже гарний альбом! Замовляла кутики для фото окремо, але виявилось, що в альбомі теж йдуть вони. Відправили в день замовлення і на наступний вже забрала. Всім задоволена!