Купувала для мами на день народження блокнот для рецептів, помітила що вона записувала свої рецепти в якомусь старому «розбитому» грубому зошиті, радості не було меж , мама була довольна як маленька дівчинка. Тішусь що їй сподобалось) ну а коврик з капібарами це естетичний оргазм для усіх нас)
прегарний плед та ще й в дуже красивій подарунковій упаковці. купила на подарунок рідній людині, яка зараз за кордоном. і ніби передала частинку України, чогось дійсно свого. дякую за таку можливість orner.