Все було супер, доїхало все ціле, не ушкоджене, дуже сподобалось, ще не подарувала імениниці, але думаю їй дуже сподобається! Чашка дуже приємна на дотик і найголовніше на великий мілілітраж, який дуже до вподоби!
Добрий день, все дуже класно! Враження чудові, але не зрозуміли яка правильна відповідь у 2 питанні 2 листа, хоч ми і знали яка відповідь, але довести не змогли. Будемо вдячні, якщо напишете відповідь на пошту, дякую
Фотоальбом чудовий, цей насичений зелений колір обкладинки – любов. Мені сподобалися куточки: вони не перекривають частину фото та не приліпляють її намертво, а зроблені як карманчики, з яких можна дістати фотографію
Ваші фотоальбоми - це любов з першого погляду ❤ А дбайливо загорнути і упаковані це любов помножена на два. Дякую, тепер сімейні світлини буду зберігатися, в надійних та затишних фотоальбомах Orner.