Замовляла плед "Дерево життя" блакитний. Була вражена швидкістю. Сьогодні тільки замовила, а завтра вже отримала! Молодці. Плед замовляла для подруги, на день народження. Вона дуже задоволена, а я щаслива. Чудова якість, такі гарні кольори. Подруга сказала,що це витвір мистецтва) Дякую Вам за такий гарний настрій. Ще був набір шкарпеток "Схід", як спогад про дім, рідні степи. Дякую, дякую
Дякую за неймовірні товари, пледи з куточками України - гарнющі! Окремо хочу відзначити вашу роботу - дуже організовано, відправили в той же день, все якісно прокомуніковано. Ураїнські бізнеси зе бест!
Дякую за подарунок батькам на річницю. Якість, пакування і увага до деталей на вищому рівні. Однозначно, рекомендація до придбання і буду приглядатися щось на наступний раз)