Замовляла фотоальбом, надіслали дуже швидко. Замовлення прийшло з невеликим дефектом, повідомила про це представнику магазину, одразу відреагували і наступного дня надіслали ще один гарненький фотоальбом. Дуже дякую магазину за високу клієнтоорієнтованість та чудовий асортимент товарів!
Замовляла плед, шкарпетки та хустку- все чудової якості ! Плед у гарній подарунковій коробці з малюнком, шкарпетки дуже стильні і оригінальні, а хустка - в стильному конверті, Дуже приємно,що все продумано до деталей.Відправили замовлення вже наступного дня.Залишилась дуже задоволена,буду замовляти ще й однозначно рекомендую!