Замовляла чашку і шкарпетки для книголюба, вироби дуже сподобались, думаю моя книголюбка буде просто в захваті від них. Дякую за якісний товар і швидку доставку.
Купувала на подарунок календар " Мій мемний 2026 рік" ,чашки.Все сподобалось- чашки об'ємні, гарні,календар- гарний,прикольний.Оформлення легке, відправка замовлення швидка і вчасна. Дякую за креативність,якість і професійність.Бажаю натхнення і в майбутньому!
По-перше, хочу подякувати ORNER, що вони дослухаються до клієнтів: пів року тому писала їм на пошту побажання створити щось для книголюбів, бо нас багато, але чашок та блокнотів чи шкарпеток для нас немає:( І, о боги, беручи участь в Книгодаруванні я бачу чашку справжнього книголюба!) Прийшло швидко, запаковано якісно, горнятко великого розміру з гарного матеріалу та якісним принтом) Дякую!