Неймовірно гарні якісні карти. Купувата не тут, але краще б тут - трохи зекономила б! 🤣 По настрою схожі на таро Світлого Провидця, але українські. З критики - коробка класна, а от відкривається погано. Мені сподобали я майже всі сюжети, крім трьох: Імператор (більше підходить до іерофанта), Страшний Суд (замість суду вищіх сил з повстанням минулого -портрет якоїсь жіночки), і вісімка жезлів (імхо, картинка не відповідає суті карти). Як на мене, ці три не відповідають класиці взагалі, а вісімка жезлів суперечить навіть посібнику. Але маємо те, що маємо. До трьох карт якось звикну. Але інші чудові та надихаючі.
Замовляла носочки для онучки! Хочу відмітити гарну якість товару та класнючий дизайн! А також окреме дякую за дуже швидку доставку! Усим дуже задоволені!!!
Дякую за швидку доставку. Замовляла носки " Мій Київ"для чоловіка та його побратимів. Фото не можу додати, бо приготувала йому посилку, а на Новій пошті добавила і те що получила .