Я замовляла пазли «Затишний Львів». Вони супер. Якість огонь. Рекомендую. Обслуговування та швидка доставка товару на оцінку «відмінно» . Дякую Вам! Мирного неба та процвітання !
Дякую, дуже приємно отримати ваш Плед "Древо життя" гарно упаковано, приємний на дотик, чудовий малюнок з сенсом, брала на подарунок чоловіку, щоб зимовими вечорами йому було тепло та затишно. Також для себе брала замальовник "Я художник я так бачу" теж сподобався зручний та креативний. Приємні продавчині, звернули мою увагу що товар буде надіслано пізніше (було в опису товару), Тому я чекала відправлення. Але воно того варте.
Пледи дуже сподобалися. Якість, зовнішній вигляд, упаковка — все на висоті. Купувала як подарунки, сподіваюся, що тим, кому їх подарую, вони теж сподобаються.