Ввічлива менеджер відразу після оплати зателефонувала й підтвердила зарахування коштів. Все спокійно, приємне враження, починаючи від замовлення й до отримання товару! Рекомендую!
Фото вообще не передает классное качество! Очень понравилось: плотная обложечка, но не тяжелая, белоснежные странички, аккуратно закругленные углы блокнота ^_^ Еще купила стикеры, чтобы было веселее заполнять) РЕкомендую)
Мені подобається цей посуд. Нещодавно замовляла чашку з котиком для доньки. Це вже не перше замовлення. Вдома вже є різні тарілки з котиком, тарілки з мопсом. Гарні, зручні, цікаві. Дякую 🥰🥰🥰