Брала собі альбом для фото, дуже гарний Додатково замовляла наліпки до нього, хоча виявилося, що в альбомі є два листики, що було приємним здивуванням. Альбом неймовірно зручний, ще прикольно було ліпити до нього наліпки 🙏🏻 Брала великий під великі фотки, хоча спочатку думала про квадратний, але альбомний варіант вписався чудово! Дякую, ORNER ❤️✨🌸
Сервіс мені дуже сподобався! Такі уважні менеджери, мені було приємно отримувати відповіді від них. Сам альбом також дуже подобається, приємний на дотик і вигляд <3 За кутики окремий респект)) я вже думала чим буду приклеювати фотографії)) Приїхало все цілим і неушкодженим, і швидко! Дякую, Orner :)
Уже не вперше замовляю і купую подарунки ORNER. Все просто топ: і самі товари, якість, і обслуговування, швидкість доставки, увага до побажань до замовлення. Кожне замовлення - частинка радості і позитиву. Цього разу замовляла пазли собі на новорічні канікули. Класні!