Замовляла у продавця килимок під двері "Привіт/поки"). Дуже задоволена товаром: килимок чарівний, мило виглядає біля вхідних дверей і дарує чудовий настрій:) у догляді дуже практичний, невеликі забруднення легко усуваються вологими серветками. Дякую продавцю:)
Ввічлива менеджер відразу після оплати зателефонувала й підтвердила зарахування коштів. Все спокійно, приємне враження, починаючи від замовлення й до отримання товару! Рекомендую!
Я в захваті! Дуже швидко приїхала до мене, гарно запакована. Мене вразила якість страз, дуже мало браку, всі стрази гарної якості та гарно блищать 🤩 Липкий слой також якісний. Точно буду купувати ще! Тим паче що сюжети дуже гарні) Одне що при викладанні не дуже зручно відрізняти 0 від О, можна заплутатись.
Щиро дякую за такий класний келих та дууууже швидку відправку. Залишила замовлення перед самим новим роком, а на наступний день вже отримала на пошті. Ви супер!!!