Замовляла фотоальбом на подарунок,все сподобалось, альбом у реальному житті дуже гарний та приємний на дотик 😍 Швидко відправили замовлення ,за це я дуже вдячна ☺️ Дякую Вам велике,буду замовляти ще🫶🏻❤️
Замовила плед на подарунок, відправка необхідна була терміново і менеджери пішли на зустріч🥹 відправила день в день. Пледи дуже гарні, якість, дизайн, все) тепер хочу собі)