Якість товарів та пакування нереальна! На подарунок те, що треба!! Але інша тема - швидкість доставки. Я замовила о 1 ночі на неділю. І в неділю о 8!!! ранку товари вже біли в мене. Європі таке й не снилось!! Ви молодці!!!
Це вже моя друга колода ORNER :) Дуже подобається - тепла, дуже балакуча, кохання з першого погляду:) Коробка дуже якісна, але хотілося би,щоб зробили виїмку для пальця ( як у Незалежних), бо дуже незручно відкривати.
Замовляла поел "Дерево життя" дуже, дуже задоволена! Не дивлячись на негаразди з програмою, дівчата все ж такі відправили супер швидко, як і просила! За це окрема подяка! Якість виробу вражає, супер! Успішних продажів Вам дівчата !