Все добре. Другий рік поспіль купую блокнот у крапочку, щоб використовувати як планер. Добре справляється. Але я б хотіла мати закладку, тому сама приклеюю стрічку. Мені подобається, що колір аркушів не білий і не жовтий, а кремовий, щось між цим; і крапочка не яскрава, не перетягує на себе увагу. Все чудово.
Супер красивий і дуже якісний щоденник! Цупкі сторінки на яких не страшно писати маркером. Не має зайвих сторінок як от читацькі плани чи ще якась незрозуміла і непотрібна біда. Дуже багато місця для записів, хотілося б версію щоденника де на 1 книгу відведено один розворот, тобто 2 сторінки, а не 4. Дуже часто є книги про які так багато не напишеш і шкода лишати незаповнені сторінки. І напевно моя суб'єктивна думка що рядок "Опубліковано" в описі книги зайвий.