Доброго дня. Замовляла плед на подарунок , він дуже гарної якості, яскравий, незвичайний. Та головне зроблений з душою, це відчувається одразу як тільки я його отримала, пакування тощо🤗🤗🤗 Замовляла не тільки плед , а ще й келихи та печиво з передбаченням , залишилась усим задоволена🤍🤍🤍 дякую, я Ваш клієнт 🫶
Замовляла килим - залишилась дуже задоволена. Швидкість доставки, якість виробу та робота консультантів на високому рівні. Дякую за роботу. Тримайте такий рівень і на далі.
Отримала плед "дерево життя" голубий. Дуже сподобався! Гарна якість, приємний на дотик, кольори чудові! Дякую за щвидке виконання замовлення та відмінну якість товару!