Я давня фанатка бренду, але вперше робила онлайн-замовлення (плед, фотоальбом і гра на подарунки за кордон) і впевнилася, що команда ORNER такі ж милі і позитивні, як їхні оригінальні і якісні вироби :) Так тримати!
Приятный сервис вместе с хорошим качеством альбома. Я думала за такие деньги ничего хорошего не будет, но нет) Альбом приятный на ощупь, страницы толстые. Вообщем рекомендасьён!) P. S. Всё таки выпустите линейку с чёрными листами)
Отримала два пледи ( "Дерево роду" , " Дерево життя"). Вони неймовірні! Вишукані, оригінальні, якісні, не подібні на всі ті, які мені доводилося коли- небудь бачити.