Швидка доставка, відправили в день замовлення, вже на наступний ранок моя чашка і печиво були на пошті) Приїхали товари цілими і неушкодженими, якість хороша, в житті виглядають як і на фото. Тільки пакет (брала великий) прийшов трохи примʼятий, бо замала коробка була для нього.
Замовила картину по номерах напередодні Миколая. Була впевнена, що чекатиму довго. Але навдивовижу все прийшло супер швидко. Вже на 2 день від замовлення. Приємно вражена оперативністю