Рідко залишаю відгуки, але це саме той випадок, коли потрібно це зробити. Замовляла альбом для свого котика і від того як він оформлений, від слів на першій сторінці у мене були сльози на очах! Ваш альбомчик це просто скарб, знахідка для власників котиків. Дуже задоволена покупкою, вже почала заповнювати сторінки, невимовно рада, що можу зберегти в цьому прекрасному альбомі моменти зі своїм котиком))
Замовляла алмазну мозаїку на подарунок бабусі) Вона залишилася дуже задоволена! Сказала, що обовʼязково будемо замовляти ще)) дякую за швидку доставку!)
На подарунок замовляли плед "Схід Украхни" Плед чудовий!! Якість дуже гарна!!!! Упаковка прекрасна! Доставка швидка! Ввічливо дівчина, яка проконсультувала і допомогла з оформленням!!! Успіху магазину, натхнення і багато вдячних клієнтів!!!!