Замовляла дитині на Миколайчика чашку з капібарою-ми в захваті! Сама чашка дуже крута, така приємна на дотик і велика! Ну і, як завжди, принт неймовірно крутезний! Відправили дуже швидко, ще й встигла зі знижечкою купити)) Ви супер класні!
я замовляла дууже багато картин по номерам, і завжди злилась чому такі погані фарби і не якіснио надрукована картина ви - відкриття, я ваш постійний клієнт, все неймовірно якісно і дуже швидко!
Дякую за такі чудові метафоричні картинки ❤️Вони додають настрій та впевненість в майбутній день)Це дуже глибокі слова в кожній карті Дякую за оперативність 🌷