Все було супер! Від знайомства з сайтом, оформлення замовлення, доставки та якості товару. Дуже цікаві ідеї, усе зроблено з любов’ю. Молодці. Рекомендую кожному!
Карти неймовірні. Дуже гарні, яскраві, якісні. Працювати з ними задоволення. Окремо хочу відмітити роботу магазину: швидко, якісно, без зайвих заморочок. Сьогодні замовила - завтра вже отримала. Дякую вам за вашу працю.
Хотіла висловити безмежну подяку магазину. Все круто запакували і швидко відправили. Посилку одразу сплатила, але забрати вже і не думала, бо були особисті проблеми, не до пошт. Дівчата розумниці, телефонували, щоб запитати про кошти, хвилювалися, пропонували подовжити термін зберігання. Не всі магазини будуть перейматися за твої кошти, бо це бізнес. А тут переймалися, посилку вже забрала і задоволена отриманим!