Замовляла в клас альбоми для фото. Хвилювалася, гроші є то класні. Але прийшли альбоми швиденько, якість хороша. Я задоволена Особливо сподобалися від компанії нагадування Такі милі і не нав'язливі
Купила парні тарілки Кіт і Киця вихідного дня. Якість самих тарілок дуже гарна, а ще й упаковка подарункова! Дуже подобаються, їмо кожен вихідний саме з них 😉
Замовляла шкарпетки 🧦 з мотивами Києва та «Ти - космос». Швидко відправили та доставили, підтримка теж працює оперативно та якісно. Дякую за сервіс та товар😊