Замовляю не вперше, і дарували вашу продукцію, все чудово! Був один момент, але це більше до нової пошти питання що пакування було все мокре, злякалась що могло промокнути замовлення, але ви його гарно запакували 👍. Ще таке побажання, було б чудово якщо би ви і маленький календар на рік зробили з ілюстраціями вашого кота, ілюстрації з котом дуже прикольні)
Цей мій перший настільки красивий планер) Оформлення чудове. Колесо балансу чудова штука, але в кого крупний почерк, може не вистачити місця. Підлаштувала під себе останні сторінки кожного місяця для запису витрат. Я би ще додала додаткові строки для Переглянутих фільмів, бо 8 строчок заповнились буквально за місяць))) І ще б додала якусь сторінку-календар з важливими датами (дні народження, річниці, тощо), щоб перед початком місяця одразу записувати їх в план на місяць.
Все супер! Доставили навіть швидше ніж обіцяли)) Ще й комунікація - топ. Все перевірили, уточнили, Порадили альтернативу Якщо не встигне приїхати вчасно. Котики 🤗 Дякую