Нагору
ГоловнаcrumbsЗодіакальні блокнотиcrumbsБлокнот в крапку «Знак зодіаку — Водолій»
299 грн
199 грн
Подарунки для будь-якої нагоди
Миттєва відправка
7 000+ позитивних відгуків

Блокнот в крапку «Знак зодіаку — Водолій»

Блокнот не виконає цілі замість вас, але допоможе створити план, щоб ви могли це зробити.

Фото - ORNER

Високоякісний папір, зручна розмітка, оригінальний дизайн — усе це зробить процес планування простішим зручнішим та дуже приємним.

Фото - ORNER
Фото - ORNER

Плануйте красиво та в задоволення.

Відгуки на Зодіакальні блокноти5
Запитання про продукт
0
Питання щодо Блокнот в крапку «Знак зодіаку — Водолій» 0
Показати відгуки
5
Блокнот в крапку «Знак зодіаку — Рак»: фото - ORNER

Світлана

20.06.2026

Блокнот в крапку «Знак зодіаку — Рак»

Дякую за оперативність, якісну продукцію

Блокнот в крапку «Знак зодіаку — Риби»: фото - ORNER

Богдан

21.02.2026

Блокнот в крапку «Знак зодіаку — Риби»

Дуже гарний та якісний блокнот, рекомендую і буду замовляти ще

Блокнот в крапку «Знак зодіаку — Водолій»: фото - ORNER

Марія

06.11.2024

Блокнот в крапку «Знак зодіаку — Водолій»

Супер якість блокнотів! Яскраві. На подарунок те що треб

Блокнот в крапку «Знак зодіаку — Риби»: фото - ORNER

Ірина

03.02.2024

Блокнот в крапку «Знак зодіаку — Риби»

- Друк крапок на сторінках не дуже чіткий, проте папір цупкий, що добре. - Сподобався дизайн обкладинки. - Сам блокнот був запакований в захисну плівку. - Швидка відправили. Загалом задоволена!))

Блокнот в крапку «Знак зодіаку — Овен»: фото - ORNER

Альона

01.09.2023

Блокнот в крапку «Знак зодіаку — Овен»

Обожнюю ваш магазин! збираю колекціями ще з кролика, який "пухнастий та справедливий". Але дуже шкода, що прибрали дитячу лінійку. Малий розбив свого динозавра, той що "молодий та зелений! І це була втрата року)

Ще відгуки про ORNER
Відгук про магазин: фото

Natalia Khakhoula

24.06.2026

Відгук про магазин ORNER

Дякую за такий приємний досвід з покупкою і доставкою коцика до Канади . Зайняло два тижні від часу замовлення . Професійне, швидке спілкування з командою по замовленні і відсидці . Якість товару дуже красива і хороша . Будемо ще замовляти ! Рекомендую ORNER.

Всі відгуки
На даний момент питань немає.