Добрий день. Велике дякую за виконання замовлення. Замовляла у суботу десь вже в другій половині дня. А в неділю вже получила товар. Дівчина при замовленні якісно все пояснила. Товар прийшов добре запакованих, все те що я хотіла. Замовила два пледи на подарунок молодятам. Усім моїм сподобалось і качество і колір, і візерунок. Мабуть і дітям чуть пізніше замовлю. Ще раз велике дякую за роботу. Хай скоріше буде перемога та мирне життя. Усім добра.
Замовляла у продавця килимок під двері "Привіт/поки"). Дуже задоволена товаром: килимок чарівний, мило виглядає біля вхідних дверей і дарує чудовий настрій:) у догляді дуже практичний, невеликі забруднення легко усуваються вологими серветками. Дякую продавцю:)
Хочу сказать огромное спасибо за плед компании ORNER. Быстрая доставка, отличное качество изделия и аутентичный украинский дизайн - именно то, что я ожидала, так как покупала плед на подарок за границу. Уже второй плед покупаю. Спасибо вам большое
Все чудово і коробка дуже гарна, можливо як побажання ттн клеїти на плівку чи упаковку від нп, бо шкода таку коробку викидати гарну, але ттн з неї погано віддиралась(