Фото - ORNER  Фото - ORNER
Нагору Нагору

Про нас

ORNER — український виробник посуду, канцелярії, товарів для дому та гарного настрою. 


Історія створення

Компанія була заснована в 2013 році подружжям Кирила та Анастасії Городнерів, які власними руками вночі перед маркетами пакували шоколадні набори. Саме з них все і почалося. Перша назва — «Ответ 42». Так-так, відповідь на запитання життя, Всесвіту і загалом із книжки «Автостопом по Галактиці» Д. Адамса. Це було занадто глибоко, але кумедно. Далі був посуд із яскравими ілюстраціями, блокноти та багато інших речей. 

Приблизно через 4 тижні після початку роботи уже надійшло замовлення від партнерів. Перший магазин, який почав з нами співпрацю, — «Штуки».

Кирило Городнер про королівський старт: «Офіс на той час — 12 кв. м. Перший поверх звичайного будинку на Позняках, навпроти Макдональдсу та церкви. Люди замовляли нашу продукцію через сайт, а ми видавали її з віконечка кур'єру або передавали з рук в руки під банком «Аваль.» А в жовтні 2014 року вперше презентували продукцію на ярмарку “Made in Ukraine”. Першою проданою тарілкою була «Кіт у короні». Королівський старт, так би мовити».

 

Компанія зараз

Керівник — засновник проєкту Кирило Городнер.

Сьогодні команда ORNER нараховує близько 20 співробітників. 

700 партнерів довіряють і співпрацюють із нами. 


Вироби ORNER дарують в Україні та за кордоном. Щороку ми відправляємо понад 300 000 одиниць продукції для наших клієнтів. Адже свято треба доставляти туди, де його чекають, хіба не так? :) 

Продуктів стає все більше, але в них залишається та сама душа – яскрава, кумедна, оригінальна. Сьогодні асортимент налічує понад 20 категорій і 300 одиниць продукції. 

 

Нагороди та відзнаки

За час існування проєкту ми отримали багато визначних нагород, серед яких: 

  • Найкращий бренд 2020 року, за версією UA made;

  • Найбільші продажі 2021 року, за версією UA made;

  • Стратегічний партнер Нової Пошти у 2021;

  • Національний партнер Нової Пошти у 2022;

  • Крім того, компанія увійшла в десятку брендів у категорії «Купуй українське» від маркетплейсу та інтернет-магазину «Розетка» у 2021 році; 
  • А ще ORNER — найкреативніша ідея подарунка за версією ICTV у 2021. 

 

Цінності компанії

ORNER у більшості людей асоціюється з подарунками, і це не дивно, адже наша продукція про радість, спільний час із друзями та близькими, про дотепні жарти та кумедні написи, милі та прикольні ілюстрації і класний настрій зокрема. Тож обираючи ORNER, ви купуєте не товар, а насамперед емоцію — світлу та гарну.

Саме за це нас обирають клієнти. А ще за доброзичливий сервіс та увагу до дрібниць. 

Місія компанії — приносити радість у кожен дім. Щоб час разом був цікавий, затишний, захопливий і продуктивний. Тому товари ORNER збирають сім’ї за смачним столом, допомагають планувати день і тішать усіх навколо класними дарунками.

Щоб так було завжди, відповідально ставимось до кожного з етапів виробництва. Високі стандарти якості для ORNER — невідхильне правило всередині команди та у створенні продукції. 

Ми невпинно працюємо над удосконаленням матеріалів, тестуємо готові вироби. А також створюємо унікальні концепти, дизайн та ілюстрації власним дизайн-відділом. І завжди стежимо за уподобаннями та смаками своїх клієнтів, аби бути на одній хвилі та приємно дивувати й вражати.

 

Нехай вибір подарунків супроводжується усмішками! Вибирайте ORNER, бо це про комфорт, затишок і класний настрій. Дарувати крихітку свята в кожному дні, а в будні й поготів — наша мета.


Адреса юридичної особи 

ФОП ЖДАНОВА АНАСТАСІЯ МИХАЙЛІВНА

Юр. адреса: 03066, Україна, 03066, місто Київ,вул. Юнацька (Солом'янський р-н), будинок 4, квартира 3

ІПН 3437212541

IBAN: UA653052990000026007016814134

АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

Бажаєте вімкнути режим Darkmode?
Бажаєте вімкнути в світлий режим?