Купувала чоловіку тарілку і кружку "Здивований кіт". Я задоволена покупкою, а чоловік подарунками - кумедні і милі малюнки та підписи, оригінальні і позитивні упаковки-коробки, подаровані посмішки, гарний настрій і бажання зразу ж скуштувати щось смачненьке. Щиро дякую за створення товару, який дарує позитивні емоції. Думаю згодом ще замовити щось схоже, можливо. Тривожить лише використання російської мови як на сайті, так і при створенні відгуку - набридла вже повсюдна толерантність до мови вбивць і гвалтіаників
Я обожнюю ORNER - це про увагу до деталей і відчуття «для себе». Кожна річ виглядає продуманою: від дизайну до пакування. Дуже подобається, що ви створюєте не просто красиві предмети, а речі з настроєм і сенсом) Якість приємно дивує, дизайни стильні й актуальні. Відчувається турбота про клієнта й любов до того, що ви робите) Це саме той випадок, коли хочеться повертатися і рекомендувати іншим:)