Добрий день) Замовляла хустку " Дерево життя". Вона неймовірна, якість і вигляд просто на 100000% Відправили за один день, дуже приємна оператор Все було чудово, повернуся ще😊
Отримала плед "дерево життя" голубий. Дуже сподобався! Гарна якість, приємний на дотик, кольори чудові! Дякую за щвидке виконання замовлення та відмінну якість товару!
Дякую за швидку доставку. Замовляла носки " Мій Київ"для чоловіка та його побратимів. Фото не можу додати, бо приготувала йому посилку, а на Новій пошті добавила і те що получила .