Чекатиму, коли з'явиться аналогічний з Миколаєвом або Одесою. А взагалі було б круто, якби зробили по кожному великому місту, тоді можна було б і колекцію збирати
Замовляла фотоальбом формату А4. Він просто супер 😻 Дуже гарна тверда обкладинка, сторінки товсті тверді, що чудово, щоб фото не мнулися. Загалом альбом є доволі важливою частиною грандіозного подарунку подрузі 🥰 Обслуговування теж неймовірне, приємно просто щось купувати, все було зроблено максимально швидко і якісно, окрема подяка працівникам 🤩