Замовляла фотоальбом, надіслали дуже швидко. Замовлення прийшло з невеликим дефектом, повідомила про це представнику магазину, одразу відреагували і наступного дня надіслали ще один гарненький фотоальбом. Дуже дякую магазину за високу клієнтоорієнтованість та чудовий асортимент товарів!
Двічі брала тарілку на подарунок. Картинка безперечно піднімає настрій) Давайте ще дизайни з цим чудовим героєм! Обслуговування в магазині на найвищому рівні. Рекомендую.
Робила комплексне замовлення на подарунок собі і подрузі. Обслуговування просто чудесне - замовлення швидко оформили, весь товар був в наявності, все гарно запакували і відправили. Якість товару на рівні, бо є з чим порівняти. Наявність гарних знижок дає додатковий плюсик у карму ORNER :). Дуже вдячна Вам!