Домалювала вже 4-ту картину, придбану в Orner :) Скоро розпочну нову. Подобається, що тут класний сервіс і якісний асортимент (окрім картин, купувала ще блокноти, наліпки та всілякі інші штучки на подарунки). Окреме дякую відділу по роботі з клієнтами ♥, які відповідають на всі запитання та пропонують дуже клієнтоорієнтовані рішення. Є відчуття ніби ти не просто випадковий перехожий, який заніс гроші в компанію, а цінний клієнт, і це приємно :)
Я мабуть найбільша ваша фанатка. В мене багатенько вашої продукції і багатьом дарую її. Ви круті. Замовляла з останнього це творчий блокнот- візуально і наповнення вау, тільки обкладинка трошки підкачала, ще майже не користувалась а два дні був у сумці і трохи злазить на торцях. Це побажання на майбутнє( не претензія), я все рівно в захваті від нього
Замовляла альбоми для фото, бо потрібен був подарунок для сімейної людини. Дуже якісні та стильні, гарно оформлені. Дякую всім, хто був причетний до роботи над цим замовленням!
Дуже задоволена сервісом і якістю товарів. Брала подругам по блокноту і собі картину по номерах Поцілунок. Як результат дівчата задоволені неповторним дизайном і щільністю паперу, а я медитую малюючи