Прекрасне обслуговування❤️ Замовила за день до Великодня(субота), повідомили що відправлять у понеділок, і це норм, бо ж свята і вихідні Але вже в неділю зранку бачу, що їде до мене і в обід приїхала в поштомат Дуже дякую😍🫶🏻 Сподіваюсь вас не заставили це робити😁
Придбала тарілку "Киця вихідного дня" у подарунок. Подруга дуже задоволена оригінальним малюнком та написом. Дякую компанії за цікаві сувеніри, які можна придбати. Рекомендую цього продавця