мені дуже сподобалась як картина, так і скетчбук. листи у замальовнику дуже плотні, хороші, якісні. малювати комфортно і приємно. дякую!! обовʼязково буду замовляти тут!
Я замовляла пазли «Затишний Львів». Вони супер. Якість огонь. Рекомендую. Обслуговування та швидка доставка товару на оцінку «відмінно» . Дякую Вам! Мирного неба та процвітання !
Рідко залишаю відгуки, але це саме той випадок, коли потрібно це зробити. Замовляла альбом для свого котика і від того як він оформлений, від слів на першій сторінці у мене були сльози на очах! Ваш альбомчик це просто скарб, знахідка для власників котиків. Дуже задоволена покупкою, вже почала заповнювати сторінки, невимовно рада, що можу зберегти в цьому прекрасному альбомі моменти зі своїм котиком))