Дуже задоволена планером, чесно кажучи було навіть шкода його заповнювати, бо він дуже класний! Але скільки того життя? Веду дуже активно, єдине, що погано, що замовила його уже в другій половині січня! Треба було замовляти в грудні) Але краще якось неправильно почати щось, ніж не почати взагалі)) Дякую!!!
Замовила тарілочки у подарунок сестричці. Колись в неї вже була одна з мопсиком, але втратила її через ситуацію у нашій країні. Не сумніваюсь, що ці дві їй дуже сподобаються. Прийшли дуже швидко. Все ціле. Дякую за Вашу працю!
Замовляла на подарунок календарі з передбаченнями "неймовірний" і "мемний", блокноти та набір шкарпеток. Посилка мала прийти пізніше, але співробітники посприяли, щоб я отримала замовлення швидше, так як мала обмеження по часу. Усе прийшло вчасно і виглядало чудово - якісно, красиво та акуратно упаковано. Дуже задоволена сервісом і обов'язково замовлятиму ще. Дякую за оперативність та професійний підхід!