Я мабуть найбільша ваша фанатка. В мене багатенько вашої продукції і багатьом дарую її. Ви круті. Замовляла з останнього це творчий блокнот- візуально і наповнення вау, тільки обкладинка трошки підкачала, ще майже не користувалась а два дні був у сумці і трохи злазить на торцях. Це побажання на майбутнє( не претензія), я все рівно в захваті від нього
Замовляю тут вже далеко не першу колоду: якість як завжди на висоті. Ця нагадала мені таро зеленої відьми, але символи більш "наші", менше друїдської тематики. Якість картинки на самих картах гарна і яскрава, малюнки специфічного стилю wyspell, наскільки зрозуміла