Замовляла плед"Дерево життя" на чорному фоні це чудо чудесне в українській стилістиці,з нашими традиційними символами(за це окреме подяка вашим дизайнерам).Спрацювали оперативно,відправили швидко.Дуже задоволена!Вам процвітання ORNER❤ і Миру Україні...
Отримала дві колоди карт. "Сила природи" мене зачарувала. Витончена, просто досконала. І яке ж було моє здивування, коли,розглядаючи колоду, я побачила, що у моїй колоді дві Імператриці. Сприйняла це, як хороший знак. Ця колода точно моя. Дякую вам за швидку відправку. Чекати у на український Симболон та Манару.