Дякую за подарунок батькам на річницю. Якість, пакування і увага до деталей на вищому рівні. Однозначно, рекомендація до придбання і буду приглядатися щось на наступний раз)
Фотоальбом очень понравился. Компактный, но вместительный. Крайне удобно, что вместе с альбомом идут уголочки и белая ручка. Но еще бы один лист с уголками не помешал бы, чуть не хватило. Но это конечно не критично. Посылку быстро получила, в целом покупкой довольна.
Замовляла комплект шкарпеток "Київ" для доньки. Замовлення виконали швидко ( а в мене було обмаль часу, доречі), що дуже приємно. Шкарпетки, як завжди, відмінної якості, бо замовляю вже не в перший раз. Дуже рекомендую цю фірми для тих, хто полюбляє вишуканість і креатив