Все було супер, доїхало все ціле, не ушкоджене, дуже сподобалось, ще не подарувала імениниці, але думаю їй дуже сподобається! Чашка дуже приємна на дотик і найголовніше на великий мілілітраж, який дуже до вподоби!
я замовляла дууже багато картин по номерам, і завжди злилась чому такі погані фарби і не якіснио надрукована картина ви - відкриття, я ваш постійний клієнт, все неймовірно якісно і дуже швидко!
"Котяче таро" дуже класне, якість відмінна, надихає на дії, позитивні, цікаві і яскраві ілюстрації Дякую за якість і швидке відправлення, упаковка також на відмінно Обов'язково буду вашим клієнтом надалі)