я замовляла дууже багато картин по номерам, і завжди злилась чому такі погані фарби і не якіснио надрукована картина ви - відкриття, я ваш постійний клієнт, все неймовірно якісно і дуже швидко!
Купувала пледи на Новий рік як подарунки. Зовнішний вигляд і пакування сподобалось. З часом буде зрозуміло щодо якості товару. Приємно, що український виробник.