Дуже сподобався матеріал футболки, відчувається, що якісний. Не присвячується. Розмір реально прям оверсайз. Тому брала розмір S,хоча, зазвичай, він одягається в L. Тому підійшло ідеально. Я замовляла в інстаграмі, тому мені допомогли з підбором розміру
Добрий день. Замовляла у вас плед "Дерево роду" дуже крутезна якість, гарне пакування ,дуже швидке обслуговування, швидка доставка. Задоволена усім. Буду обов'язково замовляти у вас. Дуже вам дякую. Бажаю вдячних покупців, процвітання та миру