Карти неймовірні. Дуже гарні, яскраві, якісні. Працювати з ними задоволення. Окремо хочу відмітити роботу магазину: швидко, якісно, без зайвих заморочок. Сьогодні замовила - завтра вже отримала. Дякую вам за вашу працю.
Замовляла чашку і блокнот, якість супер і гарно запакована. Окрема подяка за швидку доставку, на наступний день після замовлення посилка вже була в мене.