Придбала вже другу картину за номерами. Тільки тут бачу цікаві для себе та оригінальні зображення. Задоволена роботою сайту і персоналу, бо є швидка оплата і швидка доставка. Це щиро радує! Чекаю на нові сюжети на картинах!
Супер красивий і дуже якісний щоденник! Цупкі сторінки на яких не страшно писати маркером. Не має зайвих сторінок як от читацькі плани чи ще якась незрозуміла і непотрібна біда. Дуже багато місця для записів, хотілося б версію щоденника де на 1 книгу відведено один розворот, тобто 2 сторінки, а не 4. Дуже часто є книги про які так багато не напишеш і шкода лишати незаповнені сторінки. І напевно моя суб'єктивна думка що рядок "Опубліковано" в описі книги зайвий.