Добрий день. Велике дякую за виконання замовлення. Замовляла у суботу десь вже в другій половині дня. А в неділю вже получила товар. Дівчина при замовленні якісно все пояснила. Товар прийшов добре запакованих, все те що я хотіла. Замовила два пледи на подарунок молодятам. Усім моїм сподобалось і качество і колір, і візерунок. Мабуть і дітям чуть пізніше замовлю. Ще раз велике дякую за роботу. Хай скоріше буде перемога та мирне життя. Усім добра.
Купила парні тарілки Кіт і Киця вихідного дня. Якість самих тарілок дуже гарна, а ще й упаковка подарункова! Дуже подобаються, їмо кожен вихідний саме з них 😉
Думала чашка буде менше. Але вона була як раз більше то вміститься багато чаю :) дуже порадувала та якість крута. Дякую! Сподіваюсь людині сподобається
Дякую команді ORNER за якісне пакування, класний товар, швидку доставку! До речі, замовлені товари відправлялися із різних складів, але доставка була виставлена за одну посилку, це було приємно, бо не у всіх магазинах є така дбайливість про клієнта, тому із радістю рекомендую ORNER!