Замовляла чашку і блокнот, якість супер і гарно запакована. Окрема подяка за швидку доставку, на наступний день після замовлення посилка вже була в мене.
Дякую за подарунок батькам на річницю. Якість, пакування і увага до деталей на вищому рівні. Однозначно, рекомендація до придбання і буду приглядатися щось на наступний раз)