Купила місяць тому чи навіть більше. Якщо дивитись на вуличному світлі, то він не чорний, а темно-темно зелений. Хороший сам по собі, і ноут, і навіть зарядка поміщається. Із недоліків, він пахне фарбою, і цей запах не вивітрюється.
Дуже швидко опрацювали мою заявку та надіслали альбом. Сторінки дуже міцні і ручка не перебивається на зворотню сторону аркуша. Дуже дякую, лишилась задоволена!
Замовляла два пледи. Задоволена якістю на всі 100! До того ж швидка доставка. Рекомендую. Красиво.Тепло. По українськи! Як подарунок- то взагалі суперово!
мені дуже сподобалася ця картина та якість цього набору!!! отримую нереально задоволення при викладці цих милих котів☺️ зробіть, будь ласка, щк більше цікавих сюжетів, я куплю всі!!!!!