Замовляла МАК карти, вони дуже класні. Дякую! А швидкість виконання замовлення мене дуже вразила. Вночі замовила, по обіді вже було в мене. Гарних вам покупців ✨
Купила одну хустку, але вона була така гарна, що на наступний день взяла ще одну 🥹 ще й з новою поштою вийшло непорозуміння і працівники з Орнер вирішили все за мене. Дуже гарні та якісні речі і неймовірний сервіс 🌸
Замовляла плед"Дерево життя" на чорному фоні це чудо чудесне в українській стилістиці,з нашими традиційними символами(за це окреме подяка вашим дизайнерам).Спрацювали оперативно,відправили швидко.Дуже задоволена!Вам процвітання ORNER❤ і Миру Україні...
Купувала альбом для фотографій - якість бомба! Навіть кутики для фото були в комплекті. Відправка і доставка - супер швидка, не очікувала. Замовляла в неділю ввечері, відправили через кілька годин, в понеділок отримала замовлення. Дякую за чудовий сервіс!