Все чудово і коробка дуже гарна, можливо як побажання ттн клеїти на плівку чи упаковку від нп, бо шкода таку коробку викидати гарну, але ттн з неї погано віддиралась(
Зробила тут замовлення вперше. Мене приємно здивували ціни та ще й знижки. Після того, як я зробила своє замовлення, я переймалася що воно буде йти довго, і я подзвонила по номеру з сайту, і дівчинка була дуже приємна, вона мені все пояснила . Мені все сподобалось, упакування чудове. Обслуговування чудове. Якість супер. Дякую велике ♥️